2016-2017 r. szk.

  • Greta Makowska otrzymała wyróżnienie w XXVI Konkursie Poezji M. Konopnickiej.
  • Tomasz Matuiza otrzymał wyróżnienie w XXVI Konkursie Poezji M. Konopnickiej.
  • Maria Żukowska (8 kl.) zajęła I miejsce na  VI MINIOLIMPIADZIE JĘZYKA POLSKIEGO NA LITWIE DLA UCZNIÓW KLAS VIII
  • Bartosz Borowski( 8 kl.) zajął  II miejsce na  VI MINIOLIMPIADZIE JĘZYKA POLSKIEGO NA LITWIE DLA UCZNIÓW KLAS VIII
  • Maria Żukowska (8 kl.) zajęła III miejsce w integrowanym konkursie wiedzy z zakresu biologii i chemii  ”Biochomik”
  • Magdalena Wojnicz (8 kl.) zajęła III miejsce w integrowanym konkursie wiedzy z zakresu biologii i chemii  ”Biochomik”
  • Mateusz Litwinowicz (6 kl.) zajął  I miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2016″
  • Bartosz Borowski( 8 kl.) zajął  III miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2017″
  • Tomasz Matuiza zajął I miejsce na międzynarodowym konkursie recytatorskim  „Orły języka polskiego”
  • Agnieszka Litwinowicz (IV kl.) zajęła III miejsce na XXVIII Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego(etap miejski)
  • Izabela Bartoszewicz zajęła III miejsce na IV Międzynarodowym Konkurse Piosenki Popularnej “Muzikos arena”.
  • Marzena Bużyńska zajęła II miejsce na IV Międzynarodowym Konkurse Piosenki Popularnej “Muzikos arena”.
  • Izabela Zujewicz  zajęła III miejsce na IV Międzynarodowym Konkurse Piosenki Popularnej “Muzikos arena”.
  • Greta Makowska zajęła III miejsce na IV Międzynarodowym Konkurse Piosenki Popularnej “Muzikos arena”.
  • Edyta Tomaszewicz zajęła II miejsce w miejskim konkursie “Kostka Rubika”
  • Aleta Kostecka (8 kl.) i Sylwester Pieczuro (G1 kl.) otrzymali wyróżnienie na Konkursie Poezji Religijnej “Mój ulubiony wiersz religijny”.

 

2016

  • Magdalena Bielawska zajęła III miejsce na LVI Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego (etap ogólnopolski)
  • Ewelina Mikoleiko – została laureatką konkursu „Czy znam historię Polski?”
  • Magdalena Bielawska zajęła II miejsce na XXVII Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego(etap republikański)
  • Mateusz Litwinowicz (5 kl.) zajął  II miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2016″
  • Daniel Czetyrkowski ( 8 kl.) zajął  III miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2016″
  • Bartosz Borowski( 7 kl.) zajął  III miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2016″
  • Józef Kuczyński otrzymał wyróżnienie na Miejskiej Olimpiadzie  z Fizyki  miasta Wilna.
  • Józef Kuczyński zajął I miejsce na Miejskiej  Olimpiadzie z Matematyki miasta Wilna.
  • Gratulujemy Laureatom XXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w mieście Wilnie

Magdalenie Bielawskiej (I miejsce)

Edgarowi Tomaszewiczowi (III miejsce)

Faustynie Zawalskiej (wyróżnienie)

2015

  • Łukasz Kamiński i Agata Siemaszko zdobyli III miejsce na Republikańskiej Olimpiadzie Języka Polskiego i Literatury wśród uczniów klas 11-12.
  • Bartosz Borowski ( 6 kl.) zajął  III miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2015″
  • Łukasz Kamiński  zdobyła III miejsce na Miejskiej Olimpiadzie Języka Polskiego i Literatury.
  • 2014

    • Gratulacje zwycięstwa w rozgrywkach półfinałowych gry ekonomicznej Liderzy Europy dla: Ewy Borowskiej, Kamili Matuizo, Edgara Jakela, Rafała Kwiatkowskiego, Karola Rawdo. Nagroda podróż do Warszawy, gdzie się odbędzie miedzynarodowy finał gry.
    • Bartosz Borowski zajął II miejsce  w Konkursie Poezji Religijnej
    • Agnieszka Litwinowicz i Faustyna Zawalska otrzymały wyróżnienie w XI edycji konkursu “Mistrz ortografii”
    • Elżbieta Rulińska zajęła II m., Ewelina Tomaszewicz zajęła III miejsce w Konkursie Historycznym poświęconym pontyfikatowi Papieża bł. Jana Pawła II. (Nagroda – wyjazd do Rzymu.)
    • Laureatami XXIII Konkursu Poezji M.Konopnickiej na Litwie zostali: Bartosz Borowski, Tomasz Matujzo i Magdalena Bielawska.
    • Karina Komarowska została nagrodzona dyplomem I stopnia konkursu literackiego z języka litewskiego.
    • Kamila Bordowska zajęła I miejsce w konkursie literackim “Na skrzydłach fantazji”.
    • Ewa Borowska zajęła II miejsce w konkursie literackim “Na skrzydłach fantazji”.
    • Bartosz Borowski zajął II miejsce w konkursie literackim “Na skrzydłach fantazji”.
    • Bożena Nowicka zajęła III miejsce w Miejskiej Olimpiadzie z Języka Litewskiego.
    • Bartosz Borowski zajął I miejsce w III konkursie recytacji prozy “Obraz Wilna w utworach literackich”.
    • Faustyna Zawalska zajęła I miejsce w XIV Międzynarodowym Konkursie Literackim.
    • Emilia Błażewicz zajęła II miejsce w XIV Międzynarodowym Konkursie Literackim.
    • Daniel Romanowski otrzymał wyróżnienie w XIV Międzynarodowym Konkursie Literackim.
    • Marzena Gilewska, Gabriela Gryniewicz, Daniel Stankiewicz i Ewelina Tworogal zajęli I miejsce  w konkursie z wiedzy technologii informacyjnych INFOZNAWCY.
    • Daniel Jasiukiewicz, Edwin Legawiec, Ernest Mackiewicz i Henryk Markowski  zajęli  III miejsce  w konkursie z wiedzy technologii informacyjnych INFOZNAWCY.
    • Ewa Borowska zajęła II miejsce w Miniolimpiadzie z Języka Polskiego.
    • Łukasz Zagubowicz zajął I miejsce w miejskim konkursie recytatorskim z języka litewskiego
    • Edgar Pawlukowicz zajął II miejsce w miejskim konkursie recytatorskim z języka litewskiego
    • Daniel Czetyrkowski ( 6 kl.) zajął  I miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2014″
    • Ewa Borowska (8 kl.) zajęła  II miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2014″
    • Bartosz Borowski ( 5 kl.) zajął  III miejsce w miejskim konkursie “Dyktando 2014″
    • Łukasz Zagubowicz został laureatem  Miejskiej Olimpiady Języka Polskiego i Literatury
    • Karina Chmielewska i Dawid Mikłaszewicz zajęli II miejsce w miejskim konkursie matematyczno -informatycznym

    2013

    • Łukasz Kamiński zajął I miejsce w  XXII Konkursie Recytatorskim dla Polaków z Zagranicy im. Adama Mickiewicza “Kresy 2013″
    • Bartosz Borowski otrzymał wyróżnienie w Konkursie Poezji Religijnej
    • Karolina Tabero zajęła II miejsce w Konkursie Poezji Religijnej
    • Łukasz Kamiński zajął III miejsce w Republikańskim Konkursie „Kresy 2013”
    • Tomasz Matujzo otrzymał wyróżnienie w Republikańskim Konkursie „Kresy 2013”
    • E.Rulińska, D.Kałaszewska, E.Tomaszewicz, E. Pawlukowicz i Ł.Kamiński zajęli II miejsce w konkursie “Śladami pielgrzymki Jana Pawła II na Litwie”
    • Katarzyna Kuczyńska i Józef Kuczyński otrzymali wyróżnienie w  konkursie recytatorskim ”Nowoczesny W. Szekspir”"
    • Mirosława Krysztul zajęła I miejsce w Konkursie Historycznym poświęconym pontyfikatowi Papieża bł. Jana Pawła II. (Nagroda – wyjazd do Rzymu.)
    • Aleksandra Paramonowa  zajęła II miejsce w Konkursie Historycznym poświęconym pontyfikatowi Papieża bł. Jana Pawła II. (Nagroda – wyjazd do Rzymu.)
    • Daniel Romanowski, uczeń 6 klasy zdobył III miejsce w miejskim konkursie literackim języka polskiego, poświęconym 100. rocznicy debiutu poetyckiego Juliana Tuwima.
    • Łukasz  Zagubowicz zajął III miejsce w Republikańskiej Olimpiadzie Języka Litewskiego dla mniejszości narodowych.
    • Dorota Stankiewicz, Monika Seniut, Julian Dzisiewicz i Karol Gorbaczewski w 2013 r. skończyli Szkołę Młodocianych Fizyków Litwy „Fotonas“.
    • Monika Seniut w 2013 r. skończyła Szkołę Młodocianych Matematyków Litwy.
    • Szkolny zespół teatralny  „ Wesoła Gromada“ otrzymał wyróżnienie za spektakl „Skrzydła”.
    • Faustyna Zawalska otrzymała wyróżnienie w Konkursie Poezji Religijnej.
    • Dominika Baryłowicz zajęła I miejsce w Konkursie Poezji Religijnej “Wiara czyni cuda”.
    • Agnieszka Litwinowicz zajęła II miejsce w Miniolimpiadzie z Języka Polskiego.
    • Faustyna Zawalska zajęła III miejsce w Miniolimpiadzie z  Języka Polskiego.
    • Mirosława Krysztul zdobyła II miejsce na Republikańskiej Olimpiadzie Języka Polskiego i Literatury.

    2012

    • Gratulujemy sukcesu Łukaszowi Kamińskiemu, zdobywcy II miejsca w dyktandzie „Geriausias iš lietuvių kalbos“
    • Finał 21. Konkursu Recytatorskiego dla Polaków z Zagranicy „Kresy 2012”  

    Grand Prix zdobył   Artur Kudriawcew
    I miejsce zajęła     Katarzyna Kuczyńska 
    Gratulujemy sukcesu !!!

    • Artur Kudriawcew (G 4 kl.) zajął I miejsce w konkursie „Kresy 2012”
    •  Katarzyna Kuczyńska (G 3 kl.) zajęła II miejsce w konkursie „Kresy 2012”

    2011

    • Katarzyna Kuczyńska  (G2a  kl.) zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim sonetów W. Szekspira.
    • Laureaci konkursu recytatorskiego fragmentów prozy J.I.Kraszewskiego: Józef Kuczyński 8b - II miejsce; Artur Kudriawcew G3c - II miejsce; Łukasz Kamiński G1a – III miejsce; Marzena Czernysz G1c – III miejsce.
    • Olgierd Balcewicz (8 kl.) trafił na Respublikańską Olimpiadę z informatyki.
    • Iwona Bujko zajęła I miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Języka Litewskiego.
    • Józef Kuczyński (8 kl.) i Katarzyna Kuczyńska (G 2 kl.) zajęli I miejsce w Konkursie Poezji Religijnej.
    • Józef Kuczyński (8 kl.) otrzymał wyróżnienie Konkursie Recytatorskim dla Polaków z Litwy „Kresy 2011″.
    • Za zwycięstwo w konkursie recytatorskim „W kręgu poetów wileńskich”ucz kl. 8b Józef Kuczyński, ucz. kl. G 4b Ewelina Czemierys, ucz. kl. G 1a Łukasz Kamiński, ucz. kl. G 3d Beata Gajduk
    • Gratulujemy laureatce konkursu „Być Polakiem” Beacie M. Sudeiko (G3c kl.). Życzymy pięknych wrażeń z pobytu w Poroninie.
    • Waldemar Szyrwiński zajął I miejsce w konkursie o życiu i działalności bł. o. Honorata Koźmińskiego.
    • Jolita Tomašiūnaitė zajęła II miejsce w konkursie o życiu i działalności bł. o. Honorata Koźmińskiego.
    • Agnieszka Masalytė otrzymała wyróżnienie w konkursie o życiu i działalności bł. o. Honorata Koźmińskiego.
    • W konkursie recytatorskim poezji Czesława Miłosza, zorganizowanym przez Zarząd Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Oddział w Łodzi Ewelina Czemerys (G3b kl.) zdobyła tytuł Grand Prix; Józef Kuczyński (7b kl.) zdobył II miejsce;  Artur Kudriawcew (G2a kl.)  otrzymał wyróżnienie. Wszyscy trzej uczniowie w nagrodę pojadą na wycieczkę do Polski. 
    • Agnieszka Masalytė (G1b kl.) zajęła I miejsce w konkursie literackim z języka polskiego, poświęconym 100-ej rocznicy urodzin czesława Miłosza.
    • Jolita Tamošiūnaitė (G1c kl.) zajęła II miejsce w konkursie literackim z języka polskiego, poświęconym 100-ej rocznicy urodzin czesława Miłosza.
    • Faustyna Zawalska (6a kl.) zajęła I miejsce w konkursie literackim z języka polskiego, poświęconym 100-ej rocznicy urodzin czesława Miłosza.
    • Artur Kudriawcew (G2a kl.) został wyróżniony w konkursie recytatorskim poezji Czesława Miłosza.
    • Karol Gorbaczewski (G2b kl.) i Edgar Tomaszewicz (7 kl.) otrzymali wyróżnienie na miejskiej olimpiadzie z matematyki.
    • Artur Kudriawcew (G2a kl.) zajął III miejsce na Miejskim Konkursie Recytatorskim z języka litewskiego.
    • Joanna Sinkiewicz (G4c kl.) zdobyła I miejsce na XXII Republikańskiej Olimpiadzie Języka Polskiego i Literatury wśród uczniów klas 11-12.
    • Ewelina Łapejko (G4c kl.) zajęła I miejsce na Republikańskiej Olimpiadzie Państwowego Języka Litewskiego.
    • Dorota Stankiewicz (G2b kl.), zajęła I miejsce na Miejskiej Olimpiadzie Języka Litewskiego wśród uczniów klas 10.
    • Artur Kudriawcew (G2a kl.), Grzegorz Zdanowicz(G2a kl.), Karol Gorbaczewski(G2b kl.), Natalia Rulińska(G2c kl.) na Miejskiej Olimpiadzie Języka litewskiego zajęli II miejsce.
    • Joanna Sinkiewicz (G4c kl.) zajęła I miejsce na Miejskiej Olimpiadzie Języka Polskiego Literatury.
    • Za udział w Święcie Poezji Religijnej dyplomy z wyróżnieniem otrzymałyBeata Gajduk (G2c kl.) i Katarzyna Kuczyńska (G1a kl.) .
    • Ewelina Łapejko zajęła I miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Języka Litewskiego.
    • Waldemar Szyrwiński (G3d kl.) został laureatem Konkursu Międzynarodowego „Ślady Katyńskie na Wileńszczyźnie” w 70. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej.