2016-2017 m.m.

  • Greta Makovska  apdovanota diplomu M. Konopnickos poezijos konkurse.
  • Tomek Matuiza apdovanotas diplomu M. Konopnickos poezijos konkurse.
  • Maria  Žukovska (8 kl.) laimėjo I vietą VI Lenkų kalbos mini olimpiadoje.
  • Bartoš Borovski (8 kl.) laimėjo IIvietą VI Lenkų kalbos mini olimpiadoje.
  • Mateuš Litvinovič (6 kl.) laimėjo I vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2017″
  • Bartoš Borovski (8 kl.) laimėjo III vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2017″
  • Tomaš Matuiza laimėjo I vietą tarptautiniame konkurse „Orły języka polskiego”.
  • Agnieška Litvinovič laimėjo III vietą Vilniaus miesto XXVIII lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Greta Makovska  laimėjo III vietą (C kategorija) IV tarptautiniame populiariosios dainos konkurse “Muzikos arena”.
  • Izabela Zujevič laimėjo III vietą (B kategorija) IV tarptautiniame populiariosios dainos konkurse “Muzikos arena”.
  • Mažena Bužinska laimėjo II vietą (B kategorija) IV tarptautiniame populiariosios dainos konkurse “Muzikos arena”.
  • Izabela Bartoševič laimėjo III vietą (C kategorija) IV tarptautiniame populiariosios dainos konkurse “Muzikos arena”.
  • Edyta Tomaševič laimėjo III vietą Vilniaus m. bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 kl. mokinių Rubiko kubo turnyre.
  • Aleta Kostecka (8 kl.) ir Sylvester Pečuro (G1kl.) apdovanoti pagyrimo raštu už dalyvavimą Religinės poezijos konkurse.

2016

  • Eva Borovska  Lietuvių kalbos olimpiadoje tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams ir sakytinės kalbos raišką.
  • Evelina Mikoleiko tapo konkurso „Ar išmanau Lenkijos istoriją?“ laureate
  • Agnieška Litvinovič ir Evelina Mikoleiko užėmė III vietą Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 9-11 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse “Tėvynei Lietuvai”.
  • Magdalena Belavska  laimėjo III-ąją vietą LVI Lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje.
  • Magdalena Belavska  laimėjo II-ąją vietą Respublikinėje 11-12 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Karolina Limanovska užėmė III vietą diktanto konkurse  ”Geriausias iš lietuvių kalbos”.
  • Mateuš Litvinovič (5 kl.) laimėjo II vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2016″
  • Bartoš Borovski (7 kl.) laimėjo III vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2016″
  • Danel Četyrkovski (8 kl.) laimėjo III vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2016″
  • Juzef Kučinski (IV kl.) laimėjo I vietą Vilniaus m. matematikos olimpiadoje.
  • Juzef Kučinski (IV kl.) apdovanotas padėkos raštu už dalyvavimą Vilniaus m. fizikos olimpiadoje.
  • Magdalena Beliavska laimėjo I vietą Vilniaus miesto XXVII lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Edgar Tomaševič laimėjo III vietą Vilniaus miesto XXVII lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Faustyna Zavalska tapo  Vilniaus miesto XXVII lenkų kalbos olimpiados laureate.

2015

  • Agata Semaško ir Lukaš Kaminski laimėjo III-ąją vietą Respublikinėje 11-12 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Agata Semaško tapo  Vilniaus miesto XXVI lenkų kalbos olimpiados laureate.
  • Lukaš Kaminski laimėjo III vietą  Vilniaus miesto XXVI lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Bartoš Borovski (6 kl.) laimėjo III vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2015″

2014

Kristijono Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo respublikiniame rašinių konkurse I laipsnio diplomu apdovanoti :
1. Miroslava Kryštul, 4 a
2. Agneška Masalytė, 4b
3. Karina Komarovska, 3c
4. Lukaš Zagubovič, 3c
II laipsnio diplomu apdovanotos:
1. Viktorija Sysojeva, 4a,
2. Joana Zavalska, 4b
III laipsnio diplomu apdovanota:
1. Dorota Kalaševska, 3c
  • Kamila Bordovska laimėjo I vietą lenkų kalbos literatūriniame konkurse “Ant vaizduotės sparnų”
  • Eva Borovska laimėjo II vietą lenkų kalbos literatūriniame konkurse “Ant vaizduotės sparnų”
  • Bartoš Borovski laimėjo II vietą lenkų kalbos literatūriniame konkurse “Ant vaizduotės sparnų.”
  • Božena Novicka laimėjo III vietą Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 9-10 klasių mokinių lietuvių valstybinės kalbos olimpiadoje.
  • Eva Borovska laimėjo II vietą lenkų kalbos mini olimpiadoje.
  • Lukaš Zagubovič laimėjo I vietą  Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų tautinės mažumos mokomąja kalba 9–11 klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkurse.
  • Edgar Pavliukovič  laimėjo II vietą  Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų tautinės mažumos mokomąja kalba 9–11 klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkurse.
  • Lukaš Zagubovič tapo  Vilniaus miesto XXV lenkų kalbos olimpiados laureatu.
  • Danel Četyrkovski (6 kl.) laimėjo I vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2014″
  • Eva Borovska (8 kl.) laimėjo II vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2014″
  • Bartoš Borovski (5 kl.) laimėjo III vietą Vilniaus m. konkurse “Dyktando 2014″
  • Karina Chmelevska (8 kl.) ir David Miklaševič (6 kl.) laimėjo II vietą Vilniaus m. matematikos ir informatikos konkurse “Fantastiškiausia matematika”

2013

  • Lukaš Kaminski  (G3 kl.) laimėjo I vietą konkurse „Kresy 2013“
  • Karolina Tabero laimėjo II vietą religinės poezijos konkurse.
  • Bartoš Borovski apdovanotas padėkos raštu už dalyvavimą religinės poezijos konkurse.
  • Katažyna Kučinska ir Juzef Kučinski apdovanoti padėkos raštu už dalyvavimą raiškaus skaitymo konkurse “Šekspyras šiuolaikiškai”.
  • Vilniaus miesto mokinių lenkų kalbos literatūriniame konkurse 6a klasės mokinys Daniel Romanovski laimėjo III vietą.
  • Respublikinėje tautinių mažumų lietuvių kalbos olimpiadoje G 2c klasės mokinys Lukaš Zagubovič užėmė III vietą.
  • Respublikinėje tautinių mažumų lietuvių kalbos olimpiadoje G 2c klasės mokinys Lukaš Zagubovič užėmė I vietą už puikiausiai atliktą kūrybinę užduotį.
  • Lukaš Zagubovič laimėjo II vietą Tautinių mažumų lietuvių kalbos olimpiadoje.
  • Lukaš Zagubovič Tautinių mažumų lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo: III vietą už kūrybinę užduotį, II vietą kaip geriausias lietuvių kalbos žinovas ir I vietą už geriausiai parašytą rašinį.
  • Monika Seniut 2013 m. baigė Lietuvos  jaunųjų matematikų mokyklą.
  • Dorota Stankevič, Monika Seniut, Juljan Dzisevič ir Karol Gorbačevski 2013 m. baigė jaunųjų fizikų mokyklą   „Fotonas” su pagyrimu.

  • Katažyna Kučinska apdovanota padėkos raštu už dalyvavimą Kovo 11-osios koncerte „Laisvės vėjas”.

  • Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazija apdovanota diploma už dalyvavimą Vilniaus m. angliškų dainų konkurse.

  • Karolina Prokopovič apdovanota diplomu už dalyvavimą  Rusų kalbos ir kulltūros festivalyje – 2013.

  • Faustyna Zavalska apdovanota diplomu religinės poezijos konkurse.

  • Dominika Barylovič laimėjo I vietą religinės poezijos konkurse.

  • Agnieška Litvinovič laimėjo II vietą lenkų kalbos mini olimpiadoje.

  • Faustyna Zavalska laimėjo III vietą lenkų kalbos mini olimpiadoje.

  • Miroslava Kryštul laimėjo II vietą Respublikinėje 11-12 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiadoje

2012

  • Sveikiname III gimnazijos klasės mokines: Aną Vostruchovaitę (III vieta), Dorotą Droždž (III vieta), Agniešką Rudzinską (II vieta) ir Joaną Leščevską (I vieta), tapusias gimnazijos konkurso – infotesto, skirto Maironio 150–osioms gimimo metinėms paminėti, nugalėtojomis.
  • Sveikiname IV gimnazijos klasės mokinius: Kariną Andrijevskają, Gžegožą Zdanovičių ir Dorotą Stankevič, tapusius gimnazijos konkurso – infotesto, skirto Maironio 150–osioms gimimo metinėms paminėti, nugalėtojais.
  • Lenkijoje vykusiame raiškiojo skaitymo konkurse „Kresy 2012“, kuriame dalyvavo užsienyje gyvenantys lenkai, G4c klasės mokinys Artur Kudriavcev laimėjo Grand Prix, o G3a klasės mokinė Katažyna Kučinska – I vietą.
  • Sveikimane Lukašą Kaminskį diktanto  „Geriausias iš lietuvių kalbos“ II vietos laimėtojį
  • Artur Kudriavcev (G 4 kl.) laimėjo I vietą konkurse „Kresy 2012“
  • Katažina Kučinska (G 3 kl.)  laimėjo II vietą konkurse „Kresy 2012“

2011

  • Katažyna Kučinska (G2a  kl.)  užėmė III vietą V.Šekspyro sonetų skaitovų konkurse.
  • Olgierd Balcevič (8c kl.) pateko į Respublikinę informatikos olimpiadą.
  • Ivona Bujko Vilniaus m. moksleivių valstybinės lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo I vietą, taip pat buvo apdovanota už brandžiausią rašynį.
  • Juzef Kučinski (8 kl.) apdovanotas padėkos raštu už gerus rezultatus konkurse „Kresy 2011″
  • Juzef Kučinski (8 kl.) ir Katažina Kučinska (G 2 kl.) religinės poezijos konkurse laimėjo I vietas.
  • Už laimėjimus skaitovų konkurse „Vilniaus poetų apsuptyje” 8b kl. mok. Juzef Kučinski, G 4b kl. mok. Evelina Čemieris, G 1a kl. mok. Lukaš Kaminski, G 3d kl. mok. Beata Gaiduk
  • Konkurse apie gyvenimą ir veiklą pl. kun. Honorato KozminskiegoValdemar Šyrvinski laimėjo I vietą.
  • Konkurse apie gyvenimą ir veiklą pl. kun.Honorato Kozminskiego Jolita Tomašiūnaitė laimėjo II vietą.
  • Konkurse apie gyvenimą ir veiklą pl. kun.Honorato KozminskiegoAgnieška Masalytė buvo apdovanota pagyrimo raštu.
  • Poezijos skaitovų konkurse, skirtame Česlavo Milošo kūrybai paminėti,Evelina Čemierys laimėjo I vietą.
  • Poezijos skaitovų konkurse, skirtame Česlavo Milošo kūrybai paminėti,Juzef Kučynski laimėjo II vietą.
  • Faustina Zavalska (6a kl.) laimėjo I vieta lenkų kalbos literatūriniame konkurse, skirto Č.Milošo 100-osioms metinėms paminėti.
  • Agnieška Masalytė (G1b kl.) laimėjo I vieta lenkų kalbos literatūriniame konkurse, skirto Č.Milošo 100-osioms metinėms paminėti.
  • Jolita Tamošiūnaitė (G1c kl.) laimėjo II vieta lenkų kalbos literatūriniame konkurse, skirto Č.Milošo 100-osioms metinėms paminėti.
  • Poezijos skaitovų konkurse, skirtame Česlavo Milošo kūrybai paminėti,Artur Kudriavcev gavo pagyrimą.
  • Karol Gorbačevski (G2 kl.) ir Edgar Tomaševič (7 kl.) apdovanoti padėkos raštu už gerus rezultatus pasiektus Vilniaus m. matematikos olimpiadoje.
  • Artur Kudriavcev (G2a kl.) laimėjo III-ąją vietą Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų lietuvių kalbos (valstybinės) 9-11 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse.
  • Joanna Sinkevič (G4c kl.) laimėjo I-ąją vietą XXII Respublikinėje 11-12 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Evelina Lapeiko (G4c kl.) užėmė I-ąją vietą šalies Lietuvių (valstybinės) kalbos olimpiadoje.
  • Dorota Stankevič (G2b kl.) laimėjo I vietą Vilniaus miesto 10 kl. lietuvių (valstybinės) kalbos olimpiadoje.
  • Artur Kudriavcev (G2a kl.), Gžegož Zdanovič (G2a kl.), Karol Gorbačevski (G2b kl.), Natalia Rulinskaja (G2c kl.) laimėjo II vietą Vilniaus miesto lietuvių (valstybinės) kalbos 10 klasių olimpiadoje.
  • Joanna Sinkevič (G4c kl.) laimėjo I-ąją vietą Vilniaus miesto Lenkų kalbos olimpiadoje.
  • Katažina Kučinska (G1a kl.) ir Beata Gajduk (G2c kl.) religinės poezijos konkurse apdovanotos diplomais su pagyrimu.
  • Evelina Lapeiko užėmė I-ąją vietą Vilnaus miesto 12 klasių mokinių lietuvių kalbos (valstybinės) olimpiadoje.
  • Valdemar Širvinski (G3d kl.) tapo tarptautinio konkurso „Katynės pėdsakai Vilniaus krašte”, skirto 70-mečiui Katynės nusikaltimo paminėti, nugalėtoju.