Spalio 4-oji – pasaulinė gyvūnų globos diena, todėl mes, 7a klasės mokiniai, organizavome mokykloje akciją „Padėkime gyvūnams ištverti žiemą“. Šioje akcijoje dalyvavo ir 5, 6 klasių mokiniai. Mūsų tikslas buvo surinkti ėdalo gyvūnams bei perduoti jį gyvūnų globos namams.

Paskutinę dieną prieš atostogas kartu su mūsų auklėtoja Božena Osinska nuvažiavome į Vilniaus gyvūnų globos namus. Nuvežėme 80 kg gyvūnų ėdalo. Gyvūnų globos namuose pamatėme daug kačių ir šunų bei sužinojome apie jų likimus. Kadaise ir šie gyvūnai turėjo savo namus.

Suprantame, kad pilna lėkštė tai ne viskas, ko reikia gyvūnams, bet pradedame būtent nuo to. Mažais žingsneliais keičiame pasaulį. Gal vėliau kas nors iš mūsų pasiims iš gyvūnų globos namų šunį, gal kas nors taps savanoriu. Apie save galime spręsti pagal tai, kaip elgiamės su gyvūnais. Šitą akciją organizuojame jau antrą kartą. Dalyvavimas tokiose akcijose yra labai svarbus. Neturime ko prarasti, o galime atlikti kilnų darbą.