Gruodžio 1d. aktų salėje vyko renginys pasaulinei AIDS dienai paminėti. Renginio tikslai – ugdyti dorines nuostatas, atsakomybę už save ir savo artimą; atkreipti dėmesį ir teikti informaciją apie ŽIV/AIDS ir narkomanijos žalą; įspėti bendraamžius dėl rizikingo elgesio padarinių; skatinti reikliai vertinti savo bei draugų elgesį; ugdyti toleranciją infekuotiems ŽIV ir sergantiems AIDS. Renginyje dalyvavo 9-11 klasių mokiniai. Kiekvieną klasę atstovavo penkių mokinių komanda Konkurso metu buvo žinių patikrinimas ŽIV/AIDS klausimais, vaidybinio siužeto, įvairių kūrybinių užduočių atlikimas. Dalyviai praplėtė savo žinias, sužinojo naujų faktų apie ŽIV/AIDS situaciją pasaulyje. Laimėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti prizais ir padėkos raštais.
Renginį organizavo biologijos mokytojos Božena Romanovska ir Margarita Špilevska.