Lapkričio 28 dieną 2b klasės mokiniai dalyvavo Litexpo renginyje „Verslas veža“. Kvietimą gavome iš VšĮ „Versli Lietuva“. Lektoriai paskaitose pristatė, kaip įkūrė savo verslą, ir pateikė patarimų norintiesiems tapti verslininkais. Renginio atidaryme mus sveikino Vilniaus meras A. Zuokas ir „Versli Lietuva“ gen. direktorius M. Nocius.

O čia keletas paskaitų:
1. Jauku.lt istorija
Atvykę du iš trijų Jauku.lt įkūrėjai pasakojo savo įspūdžius, patirtus įvairiose pasaulio šalyse dalyvaujant svarbiu tikslu – norėjo bendradarbiauti su tų šalių įstaigomis ir pardavinėti savo prekes. Aplankė daugiau kaip 70 šalių per
100 dienų ir pasiekė savo tikslą. Dabar Jauku.lt yra žinoma visame pasaulyje.
2.,,Radistų“ sėkmės istorija
Žymūs ir šaunūs radijo ir televizijos laidų vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys pasidalijo su mumis savo išgyvenimais ir patarimais kopiant karjeros laiptais. Anot jų, reikia laužyti stereotipus, tik tada galima pasiekti tai, ko norisi. Kartu prisiminėme svarbiausius jų renginius ir turėjome galimybę užduoti klausimų bei gauti prizų.
3. Viešojo kalbėjimo įgūdžiai
Šią paskaitą vedė Igoris Vasiliauskas ir Viktorija Česonytė. Jie mums atskleidė, ką vertėtų žinoti kalbant prieš auditoriją. Galėjome laisvai išsakyti savo nuomonę bei užduoti klausimų. Stebėjome, kaip licencijuotas viešo kalbėjimo treneris pagal klasikinę muziką ,,repavo“ eilėraštį. Taigi, ši įdomi netradicinė informacija mums atrodo įdomi ir naudinga.

2b klasės moksleivės – Monika Jodko ir Brygita Macel