Balandžio 18-20 Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijoje buvo suorganizuotas Trys gamtos mokslų dienos.Mokiniai šias tris dienas vilkėjo geltonai,žaliai ir raudonai- kaip Lietuvos trispalvė vėliava.
Pirmosios dienos tema buvo ,,Saulės sistemos stebuklai‘‘. Mokiniai geltonai apsirengę visą dieną žiūrėjo edukacinius filmus,dalyvavo paskaitoje ,,Planetų paradas‘‘ ir aplankė planetariumą.
Kitos dienos tema- ,,Saugomos teritorijos Lietuvoje‘‘. Gimnazijos bendruomenė vilkėjo žaliai. Mokiniai parengė pristatymus apie saugomas Lietuvos teritorijas,įvyko žinių konkursas. 1-ios gimnazijos klasės aplankė ,,Nacionalinį Saugomų teritorijų Lankytojų Centrą ‘‘, kur išklausė paskaitas.
Trečią dieną karaliavo raudona spalva. Tos dienos renginių tikslas- supažindinti ir išplėsti mokinių žinias apie nykstančias rūšis įrašytas į Raudonąją knygą.
Gamtos mokslų dienomis labai susidomėjo mokytojai ir mokiniai. Aktyvus vaikų ir jaunimo dalyvavimas konkursuose suteikė labai didelį pasitenkinimą. Per keletą neįprastų pamokų mokiniai atrado įdomų gamtos mokslų pasaulį.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-